Springkasteel graffiti run

Het springkasteel graffiti run is voorzien van obstakels en een leuke glijbaan.
Door het kleurrijke thema heeft dit springkasteel een grote aantrekkingskracht op kinderen. Dit springkasteel is geschikt voor kleine en grotere kinderen.

Dit springkasteel is deels voorzien van een dak. Hou er rekening mee dat er nog een motor naast het kasteel komt te staan en dat u minstens 19x7m moet voorzien om dit springkasteel te kunnen plaatsen. Wij voorzien een gratis verlengkabel van 25m.

Prijzen voor de huur van het springkasteel Graffiti run

Geleverd, geplaatst en afgebroken:
  • 1 dag: 340,00€.
  • weekend of 2 dagen: 400,00€
  • Hele week: 470,00€.

Indoor: 260€ (van november t.e.m. maart, plaatsing en afbraak door ons inbegrepen).


Optie: 

  • waterdicht zeil om 's nachts of tijdens periodes met regen over het springkasteel te leggen: 5€

Vraag ernaar bij uw reservatie.


Reserveer nu

Mooi weer garantie!

Springkasteel huren


Aanhoudende regen op de dag van plaatsing? geen probleem! U kan het springkasteel kosteloos annuleren tot op de dag zelf.

Een indoor feestje of evenement? Van november t.e.m. maart geniet je van 20% indoor korting op een springkasteel naar keuze!

Last minute een springkasteel huren? Neem gerust contact met ons op en we doen ons best om u zo goed mogelijk van dienst te zijn.

Springkasteel graffiti run

stormbaan hurenSpringkasteel run hurenGraffiti run springkasteel huren

Hindernissenbaan huren

Wat voorzien wij voor de vermelde prijs:

  • Het springkasteel graffiti run.
  • 2 blazers.
  • 2 verlengkabels 20m ( indien de afstand verder is dienen er 2 stopcontacten of verlengkabels beschikbaar te zijn binnen de 20m van waar het springkasteel komt te staan).
  • Het nodige verankeringsmateriaal en eventueel een gronddoek.
  • Gratis levering binnen een afstand van 20 km vanuit Putte. Buiten deze afstand vragen wij een kleine transportvergoeding. contacteer ons vrijblijvend.

Specificaties:

Afmetingen opgeblazen: 16,5 x 3,40 x 4,50m (LxBxH).
Afmeting opgerold: 1,20 x 1,5m (DxL).
Gewicht: Ca. 300kg.
Capaciteit: +- 15 kinderen (Maximale leeftijd tot 15 jaar).

Opgelet!!! 

  • Minimale nodige ruimte om dit springkasteel te kunnen plaatsen: 19 x 7 x 5m (LXBXH).
  • Minimale doorgang: 1,20m.
  • Om de springkastelen zo proper mogelijk te houden plaatsen we geen springkastelen op afgereden gras zonder opvangbak. Bomen rond en boven het springkasteel kunnen regelmatig voor vervuiling van het springkasteel zorgen. Om reinigingskosten te vermijden gelieve hier rekening mee te houden en het springkasteel voor ophaling vrij te maken van eventuele bladeren e.d.. 
  • Voorzie parkeerplaats voor onze bestelwagen (+-6m) en nodige doorgang - bekijk specificaties springkasteel.
  • Niemand thuis tijdens levering en tuin is vrij toegankelijk? Laat dit weten via e-mail met foto en plaatsbeschrijving waar het springkasteel komt te staan. Wij zorgen voor de plaatsing.
  • Zorg voor een vlotte levering door plaats op de oprit en een vrije doorgang te voorzien. Parkeerretributies bij levering en ophaling omdat er geen mogelijkheid is voorzien om te lossen worden steeds doorgerekend.


Waar moet ik op letten bij de huur van een springkasteel.

Er moet ALTIJD toezicht zijn van een volwassene bij gebruik van het kasteel.
Voldoende vrije doorgang van minstens 1,20m breed dewelke goed bereikbaar is met een steekwagentje
Een springkasteel wordt best op gras of een andere propere zachte ondergrond geplaatst, het is NIET toegelaten een springkasteel te plaatsen op los zand, steenpuin of een andere oneffen ondergrond met scherpe materialen.
Indien het kasteel op beton/asfalt moet komen te staan dient dit vooraf aan ons gemeld te worden. Dan voorzien we zandzakken ter verankering van het springkasteel.
Springkastelen worden NIET geplaatst in een zandbak of los zand, dit zorgt voor beschadiging aan de motor + het zand komt in het springkasteel.

stormbaan huren

springkasteel run huren


Op zoek naar meer feestmaterialen? Bekijk dan zeker volgende pagina's:


Partylicious is uw partner in verhuur van springkastelen en partytenten.

Springkasteel graffiti run

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x