Vouwtent 3x3m prijs: 60€
Een geslaagd feest met onze vouwtenten!
Maak van je feest een succes met onze professionele vouwtenten. Of het nu ter bescherming is tegen de regen of de zon De vouwtent staat supersnel en eenvoudig recht.
Deze vouwtent is geschikt voor elk feest en op elke locatie. Een mooi aangeklede plooitent geeft sfeer en gezelligheid en kan voor verschillende doelen ingezet worden. Om in te feesten, eten, aperitieven of om het buffet in te presenteren. Onze plooitenten zijn optioneel uit te breiden met zijwanden ter bescherming van regen, wind en zon.
- Meerdere vouwtenten zijn makkelijk aan elkaar te koppelen d.m.v. een regengoot.
- 1-2 dagen voor u de vouwtent nodig heeft voorzien we de levering. 1-2 dagen nadien halen we de plooitent terug op. Zo kan u zorgeloos nagenieten van uw feest/evenement.
- De plooitent kan zowel op een onverharde als verharde ondergrond geplaatst worden (gelieve dit laten weten bij de bestelling ivm de verankering). Optioneel kunnen wij de tent voorzien van tafels, stoelen, verwarming en/of een houten tentvloer.
Vouwtent 3x3m
Kleur: zwart
Afmeting ingepakt: 160cm x 30cm x 30cm (HxBxD).
gewicht: 30kg.
Prijzen vouwtent 3x3m incl. btw:
vouwtent 3x3m: 60 €.
Zijwand: 5 €/stuk.
verankering verharde grond: +15€
Door meerdere vouwtenten te combineren bekom je verschillende afmetingen ( 3x6m, 3x9m, 6x6m,...). Gratis regengoot ter verbinding van de vouwtenten.
Deze vouwtent is eenvoudig zelf te plaatsen. Plaatsing door ons op aanvraag.
* Gratis plaatsing binnen een afstand van 10km vanuit Bekkevoort bij een minimaal huurbedrag van 100€.
Liever een vouwtent kopen? Bekijk onze professionele vouwtenten om te kopen.
PVC partytent 4x8m (32m²) prijs: 220€
Deze waterdichte pvc tent is zeer geschikt voor een communiefeest, lentefeest, tuinfeest, verjaardagsfeest, babyborrel, jubileum of eender ander leuke feest of evenement.
Stertent 14m prijs: 320€
De starshade of ook wel stertent genoemd is een echte eyecatcher op uw feest! De Stertent komt werkelijk overal tot zijn recht en is dan ook perfect inzetbaar voor alle doeleinden.
Plooitafel 183x76cm. Prijs 7,50€/stuk
Houten plooitafel afmeting: 183x76cm
Klapstoel. Prijs 1€/stuk
Plooistoel .
Receptietafel. Prijs 5€/stuk
Receptietafel: 5€/stuk incl. btw. Receptietafel met overtrek (beige of zwart): 10€/stuk incl. btw.
Lichtslinger. Prijs 10€.
Lichtslinger: 10€
Lounge heater / terrasverwarmer Prijs: 30€
Lounge heater Door de hoogte van 138 cm verwarmt deze lounge heater op je juiste hoogte voor zowel uw zittende als staande gasten. Ook is deze terrasverwarmer uiterst geschikt voor het gebruik in een tent.
Percolator 10,5L. 20€
Percolator Inhoud: 10,5 l (max. 70 kopjes) Materiaal: roestvrij staal met aluminium verwarmingselement Vermogen: 1650 W Afmetingen: 34 x 49 x 34 cm